PL | EN

rozwoj-oprogramowania.pl

rozwijamy soft

o nas | usługi | kontakt

tworzenie sklepów internetowych

sklepy internetowe - WordPress WooCommerce | Magento | PrestaShop

usługi > przetwarzanie danych - bot internetowy - sklepy internetoweTworzenie sklepów internetowych

Do stworzenia sklepu internetowego należy użyć oprogramowania e-commerce. Serwis e-commerce to oprogramowanie, które umożliwia zarządzanie sklepem internetowym. Platformy e-commerce różnią się funkcjami i przeznaczeniem. Znaczenie mają różnice w kosztach wdrożenia, utrzymania i możliwościach rozwoju.

W zależności od potrzeb Klienta tworzymy standardowe sklepy, które zaczynają działalność w sieci, a także rozbudowane, zaawansowane aplikacje z automatyzacją różnych procesów. Zajmujemy się tworzeniem, modyfikowaniem, rozbudową, administracją oraz rozwiązywaniem problemów w sklepach internetowych. Projektujemy sklepy internetowe w taki sposób, aby spełniały aktualne najlepsze rozwiązania na światowym rynku, a także, aby były zgodne ze standardami SEO w głównych wyszukiwarkach. Sklep internetowy może wykorzystywać:
- narzędzia do analizy danych
- integracje różnych systemów informatycznych (systemy płatności, obsługa wysyłki paczek, platformy sprzedażowe (Allegro, eBay, Amazon itp.) i wiele innych)
- narzędzia optymalizujące wyszukiwanie w sieci internetowej
oraz wiele innych narzędzi, które możemy zaoferować lub zamówi je Klient.


Rozwiązania e-commerce

E-commerce to szeroki zakres działalności, jest to proces zawierania transakcji handlowych za pomocą internetu niezależnie od wykorzystywanych narzędzi czy środków. W szczególności pozwala na zaoszczędzenie czasu i zasobów zarówno przez stronę kupującą oraz sprzedającą dany produkt lub usługę. Jest to m.in. kompleksowa obsługa sklepu, komunikacja z klientami, prawidłowe funkcjonowanie serwisu, planowanie i wdrażanie strategii marketingowych. Rynek e-commerce jest jednym z najlepiej i najszybciej rozwijających się rynków. Nowoczesny sklep internetowy powinien być funkcjonalny oraz wygodny w obsłudze. Pierwsze wrażenie jest ważne i dotyczy ono zarówno sklepów stacjonarnych, jak i tych w sieci www. Dobre sklepy internetowe tworzone są tak, aby zachęcały klientów nowoczesnym, ciekawym i przejrzystym designem. Możemy pomóc w rozwiązaniach tego typu.


Automatyzacja sklepu internetowego

Sklepy internetowe mogą korzystać z narzędzi pozwalających automatyzować procesy oraz pracę zwykle wykonywaną manualnie. Może to być wystawianie faktur, obsługa przesyłek, akcje marketingowe lub promocyjne i wiele innych procesów. Wykorzystanie automatów pozwala zaoszczędzić czas oraz uniknąć błędów oraz zwiększa wydajność rozwiązania dla biznesu.


Technologie tworzenia sklepów internetowych

Jest wiele rozwiązań prowadzących do stworzenia sklepu internetowego. Standardowo oferujemy jedno z najprostszych rozwiązań jakim jest WordPress z wykorzystaniem WooCommerce - jest to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań, np z powodu łatwego wdrożenia oraz nie wymagające znacznych środków finansowych. Dla bardziej wymagających Klientów możemy zaoferować system Magento lub bardziej zaawansowany system PrestaShop - takie rozwiązanie jest trudniejsze do wdrożenia, wymaga więcej pracy i zaprojektowania całego rozwiązania. Jesteśmy otwarci na różne wymagania Klientów i możemy zaoferować satysfakcjonujące warunki współpracy. Sklepy internetowe, które tworzymy wyposażone są w technologię RWD. Dzięki niej Twoi klienci będą mogli dokonywać wygodnych zakupów online na dowolnym urządzeniu. Ponadto posiadamy możliwości zaangażowania programistów z różnych dziedzin w razie konieczności oprogramowania specyficznych wymagań Klienta. Nie jest to dla nas problem, lubimy wykonywać nieszablonowe rozwiązania programistyczne.


Zamów sklep internetowy

Jeżeli chcesz zlecić stworzenie sklepu internetowego lub przeprowadzić wstępne konsultacje, prosimy o przesłanie informacji poprzez formularz (oddzwonimy): kontakt. Podaj informacje o Twojej firmie, a w szczególności o projekcie, zapoznamy się z nimi i zaplanujemy proces projektu od wyceny do wdrożenia. Własny sklep internetowy to obecnie najlepsze narzędzie sprzedaży. Zapewnia ono wygodę, niskie koszty utrzymania, możliwość składania zamówień przez całą dobę oraz wysoką rentowność. Warto rozważyć taką inwestycję. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez Internet. E-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi handlu.
Jeśli nie jesteś pewny, zachęcamy do kontaktu i ewentualnej współpracy ;)rozwój oprogramowania 5 / 5 (8 reviews)
Zobacz nasze opinie w google

copyright ©️ rozwoj-oprogramowania.pl 2019