PL | EN

rozwoj-oprogramowania.pl

rozwijamy soft

o nas | usługi | kontakt

przetwarzanie danych

data crawling | data scraping | data processing | bazy danych

usługi > przetwarzanie danych - bot internetowy - sklepy internetowebazy danych

Przetwarzanie danych, data crawling, data scraping, data processing, bazy danych.

data processing

Przetwarzanie danych - pozyskujemy dane z różnych źródeł, zajmujemy się również przetwarzaniem danych. Na podstawie wcześniej zebranych lub dostarczonych danych możemy: wyeksportować dane z dowolnej strony www; zweryfikować i przygotować dane do docelowego użytku (usunąć zduplikowane, niepoprawne rekordy, dokonać korekt w rekordach danych, wykonać połączenia rekordów pomiędzy tabelami, posortować); wyeksportować dane w formie dokumentów w różnych formatach plików; wyszukać, przetworzyć dane z dowolnego źródła; zebrać dane, przeanalizować, posortować i podsumować w docelowym raporcie; przeanalizować dowolną ilość danych i przygotować różnego rodzaju raporty biznesowe.

data scraping

Zbieranie danych z różnych źródeł - Data Scraping czyli pobieranie oraz przetwarzanie danych ze zbiorów, które mogą mieć różnego rodzaju źródła danych, niekoniecznie w sieci www. Przygotowujemy skalowalne rozwiązania umożliwiające pobieranie dużych zbiorów danych w jak najwydajniejszy sposób. Tworzymy mechanizmy, które pozwalają na dalsze przetwarzanie danych w określony sposób.

data crawling

Zbieranie danych ze stron www - Data Crawling czyli zbieranie dużych zbiorów danych ze stron internetowych za pomocą dedykowanego bota (w wybranej technologii np. Java, Node.js, Python oraz wykorzystując dedykowane biblioteki). W każdym wypadku staramy się tworzyć optymalne i wydajne rozwiązania, zależnie od projektu i potrzeb Klienta.rozwój oprogramowania 5 / 5 (8 reviews)
Zobacz nasze opinie w google

copyright ©️ rozwoj-oprogramowania.pl 2019